Sadece Türkçe Müzik

Android için Müzik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.2 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma androdeveloping
Sadece Türkçe Müzik uygulaması ile en sevilen Türkçe şarkılar artık cihazınızda.

Sadece Türkçe Müzik uygulaması ile en sevilen Türkçe şarkılar artık cihazınızda.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza Sadece Türkçe Müzik uygulamasını yükleyerek en popüler olan ve en çok sevdiğiniz sanatçıların en güzel şarkılarını cihazınızda bulundurabilir ve dilediğiniz her an ve her yerde, uygulamanın son derece kolay kullanıma sahip olan menüsünden dilediğiniz birini seçerek müzik keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.

Kubat, Candan Erçetin, Fettah Can, Hüsnü Şenlendirici, Ajda Pekkan, Gökhan Türkmen, Halil Sezia, Serdar ortaç, Ebru Gündeş, özcan Deniz, Mustafa Sandal gibi bir çok sanatçının en hit parçalarını uygulamanın menüsünde bulabilir, dinlemek istediğiniz bir sanatçıyı seçerek parça listesini inceleyebilir ve dilediğiniz birini seçerek dinlemeye başlayabilirsiniz.

İstediğiniz birini cihazınıza zil sesi olarak ayarlayabilir, hatta sosyal paylaşım siteleri ile bağlantıya geçerek arkadaşlarınız ile paylaşarak onlarında dinlemesini sağlayabilirsiniz. Üstelik tüm bunları yapabileceğiniz bu kullanışlı uygulamayı Android veri tabanlı olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Sadece Türkçe Müzik indir